Pracujte pro stát

O projektu

Pracujteprostat.cz je inzertním portálem, na kterém jsou denně zveřejňovány nové nabídky zaměstnání vyhlášené městy, obcemi a orgány státní správy a samosprávy. Tento neziskový projekt vznikl jako snaha zmírnit negativní ekonomické dopady způsobené onemocněním COVID-19 a podpořit zaměstnanost v ČR. Služba si klade za cíl pomoci lidem s nalezením (nového) zaměstnání v této nelehké době. Primárním zdrojem nabídek práce je portál edesky.cz.

Co jsou edesky.cz?

Jedná se o projekt, jehož cílem je přispět ke zefektivnění procesů veřejné správy a její digitalizaci. Portál www.edesky.cz monitoruje elektronické úřední desky měst, obcí a státních institucí v ČR (více než 6 000). Všechny dokumenty zveřejněné na oficiálních úředních deskách jsou přístupné na tomto portálu. Města a obce mohou prostřednictvím portálu edesky.cz snáze komunikovat s občany a sdělovat důležité informace. Za svůj přínos byl portál edesky.cz oceněn v soutěži Společně otevíráme data pořádané Fondem Otakara Motejla.

Služba edesky.cz umožňuje uživatelům dostávat upozornění na nově zveřejněné dokumenty přímo do e-mailu. Z úředních desek lze získat informace o dražebních vyhláškách movitých a nemovitých věcí, prodeji a pronájmu obecního majetku, rozpočtech, zápisech z jednání zastupitelstva, poskytnutých dotacích, posudcích k životnímu prostředí, aktualizacích územních plánů, veřejných zakázkách a výběrových řízeních, investičních plánech měst a obcí, nabídkách práce, dopravních uzavírkách apod.

Kdo za tím stojí?

Oba tyto portály jsou provozovány společností ADOL Monitor. Naše služby se primárně zaměřují na všechny, kdo chtějí nebo již investují do nemovitostí. Jsme největším poskytovatelem dat pro monitoring dražeb, exekucí a insolvencí v ČR a na Slovensku. Unikátní mapová aplikace umožňuje našim klientům vyhledávat zajímavé investiční a obchodní příležitosti. Neustále vyvíjíme nové produkty a zlepšujeme služby tak, aby naši klienti mohli snáze investovat a zhodnocovat své finanční prostředky.

Snahou společnosti je rovněž edukovat širší veřejnost v oblasti finanční a právní. Pořádáme školení, píšeme články na blog a účastníme se mnoha konferencí. Provozujeme také Youtube kanál zaměřený na investování do nemovitostí. V našich videích a rozhovorech se známými osobnostmi a odborníky z realitního trhu přinášíme praktické rady a doporučení.